O nás

Your life, your style

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Martin

Martin

Tatér

Ahoj, jmenuju se Martin a už jako malý klučina jsem s nadšením kreslil a maloval, vytvářel komiksy školních novin. Pár let na to jsem se poprvé setkal s tetováním – doma na gauči, když mě můj kamarád tetoval svým punkově podomácku vyrobeným strojkem. Už tehdy jsem věděl, že to určitě nebylo naposledy. Pár let jsem žil ve Skotku, koupil jsem si první strojek a začal sám tetovat. Do Čech jsem se vrátil s jistotou, že už se chci tetování věnovat naplno. Proto mě mé kroky zavedly až do studia LIVE AGE, kde chci svoji vášeň pro kreslení na kůži zlepšovat a rozvíjet s vašimi nápady a představami. Hodně mě baví scetch style až do abstrakce, black work, dot work a v poslední době pronikám i do stylu watercolour. Těším se na vás i vaše nápady, které společně přeneseme natrvalo na kůži.