O nás

Your life, your style

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

jenny

Jenny

Tatér

Ahoj, jmenuju se Jenny a kreativita, umění a malba mne provázejí celý život. Od okamžiku, kdy jsem v ruce poprvé držela pastelky, jsem věděla, že je to moje cesta. Už v sedmi letech jsem se zúčastnila první soutěže v malbě, v devíti letech jsem se do umělecké tvorby pustila naplno. V současnosti mne nejvíc baví olejomalba a akryl. Plátno mi ale už přestalo stačit, tak jsem se pustila do malby na kůži – tetování. Jsem otevřená všem stylům tetování, od minimalistických motivů až po real.

Každé další tetování je pro mne výzvou, zábavou a dobrodružstvím. Ozvěte se mi, s radostí vám poradím, pomůžu vaše myšlenky a nápady dostat na papír a potom přenést na vaše tělo tak, aby to předčilo vaše představy a očekávání.

Michal

Michal

Tatér

Ahoj, jmenuji se Michal a pocházím z Jižní Moravy. Vždycky jsem měl blízko ke kresbě a malování, celý život jsem se tím ale zabýval jen pro svoji zábavu. K tetování jsem se dostal velkou náhodou, když se mému kolegovi v práci dostaly do rukou mé kresby a pobídl mě, abych to přenesl na kůži. Po krátkém váhání jsem si koupil strojek a postupně začal bořit hranice mezi kresbou pro zábavu a uměním, které se skrývá v tetování – prací s kůží, se strojkem a různými technikami. Dnes jsem vděčný, že jsem kdysi zkusil své kresby poprvé přenést na kůži a těším se, až vám pomůžu vyjádřit vaši osobnost motivem, který společně navrhneme.

Nikola

Nikola

Tatér

Ahoj, jmenuji se Nikča a pocházím z Pardubic. Tetování mě baví téměř odjakživa.  Už v mládí jsem kreslila dočasné tetování kamarádům propiskou. Ve chvíli, kdy jsem poprvé dostala do ruky strojek, měla jsem jasno, že tohle je moje cesta. Během studia na umělecké škole jsem si oblíbila realistický styl a tomu se věnuji doposud. Ve svém uměleckém životě jsem si však vyzkoušela i figurální a deskovou malbu, nástěnné techniky, sítotisk a mnoho dalších. Nejraději dělám blackwork a black&grey realistické tetování v jakémkoliv tématu. Ráda ale objevuji nové styly, abych neustále rozvíjela své zkušenosti a společně s vámi vytvořila tetování, které budete prostě zbožňovat. Těším se na naši spolupráci.