O nás

Your life, your style

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Jenny

Jenny

Tatér

Ahoj, jmenuju se Jenny a kreativita, umění a malba mne provázejí celý život. Od okamžiku, kdy jsem v ruce poprvé držela pastelky, jsem věděla, že je to moje cesta. Už v sedmi letech jsem se zúčastnila první soutěže v malbě, v devíti letech jsem se do umělecké tvorby pustila naplno. V současnosti mne nejvíc baví olejomalba a akryl. Plátno mi ale už přestalo stačit, tak jsem se pustila do malby na kůži – tetování. Jsem otevřená všem stylům tetování, od minimalistických motivů až po real.

Každé další tetování je pro mne výzvou, zábavou a dobrodružstvím. Ozvěte se mi, s radostí vám poradím, pomůžu vaše myšlenky a nápady dostat na papír a potom přenést na vaše tělo tak, aby to předčilo vaše představy a očekávání.