O nás

Your life, your style

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Martin

Martin

Tatér

Ahoj, jmenuju se Martin a už jako malý klučina jsem s nadšením kreslil a maloval, vytvářel komiksy školních novin. Pár let na to jsem se poprvé setkal s tetováním – doma na gauči, když mě můj kamarád tetoval svým punkově podomácku vyrobeným strojkem. Už tehdy jsem věděl, že to určitě nebylo naposledy. Pár let jsem žil ve Skotku, koupil jsem si první strojek a začal sám tetovat. Do Čech jsem se vrátil s jistotou, že už se chci tetování věnovat naplno. Proto mě mé kroky zavedly až do studia LIVE AGE, kde chci svoji vášeň pro kreslení na kůži zlepšovat a rozvíjet s vašimi nápady a představami. Hodně mě baví scetch style až do abstrakce, black work, dot work a v poslední době pronikám i do stylu watercolour. Těším se na vás i vaše nápady, které společně přeneseme natrvalo na kůži.

Jenny

Jenny

Tatér

Ahoj, jmenuju se Jenny a kreativita, umění a malba mne provázejí celý život. Od okamžiku, kdy jsem v ruce poprvé držela pastelky, jsem věděla, že je to moje cesta. Už v sedmi letech jsem se zúčastnila první soutěže v malbě, v devíti letech jsem se do umělecké tvorby pustila naplno. V současnosti mne nejvíc baví olejomalba a akryl. Plátno mi ale už přestalo stačit, tak jsem se pustila do malby na kůži – tetování. Jsem otevřená všem stylům tetování, od minimalistických motivů až po real.

Každé další tetování je pro mne výzvou, zábavou a dobrodružstvím. Ozvěte se mi, s radostí vám poradím, pomůžu vaše myšlenky a nápady dostat na papír a potom přenést na vaše tělo tak, aby to předčilo vaše představy a očekávání.