O nás

LiveAge Hradec Králové, Pražská třída 112, 500 02 Hradec Králové studiohk@liveage.cz
Nikola: +420 603 421 238 Michal: +420 603 402 426
Nikola

Nikola

Tatér
Ahoj, jmenuji se Nikča a pocházím z Pardubic. Tetování mě baví téměř odjakživa. Už v mládí jsem kreslila dočasné tetování kamarádům propiskou. Ve chvíli, kdy jsem poprvé dostala do ruky strojek, měla... číst dále Ahoj, jmenuji se Nikča a pocházím z Pardubic. Tetování mě baví téměř odjakživa. Už v mládí jsem kreslila dočasné tetování kamarádům propiskou. Ve chvíli, kdy jsem poprvé dostala do ruky strojek, měla jsem jasno, že tohle je moje cesta. Během studia na umělecké škole jsem si oblíbila realistický styl a tomu se věnuji doposud. Ve svém uměleckém životě jsem si však vyzkoušela i figurální a deskovou malbu, nástěnné techniky, sítotisk a mnoho dalších. Nejraději dělám blackwork a black&grey realistické tetování v jakémkoliv tématu. Ráda ale objevuji nové styly, abych neustále rozvíjela své zkušenosti a společně s vámi vytvořila tetování, které budete prostě zbožňovat. Těším se na naši spolupráci.
Michal

Michal

Tatér
Ahoj, jmenuji se Michal a pocházím z Jižní Moravy. Vždycky jsem měl blízko ke kresbě a malování, celý život jsem se tím ale zabýval jen pro svoji zábavu. K tetování jsem se dostal velkou náhodou, když... číst dále Ahoj, jmenuji se Michal a pocházím z Jižní Moravy. Vždycky jsem měl blízko ke kresbě a malování, celý život jsem se tím ale zabýval jen pro svoji zábavu. K tetování jsem se dostal velkou náhodou, když se mému kolegovi v práci dostaly do rukou mé kresby a pobídl mě, abych to přenesl na kůži. Po krátkém váhání jsem si koupil strojek a postupně začal bořit hranice mezi kresbou pro zábavu a uměním, které se skrývá v tetování – prací s kůží, se strojkem a různými technikami. Dnes jsem vděčný, že jsem kdysi zkusil své kresby poprvé přenést na kůži a těším se, až vám pomůžu vyjádřit vaši osobnost motivem, který společně navrhneme.

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Přidejte se na LIVE AGE Hradec Králové